//www.coolheating.cz/wp-content/uploads/2023/05/20230427_100135-scaled.jpg

Servis

Tepelná čerpadla a klimatizace jsou stroje, které v průběhu své životnosti absolvují tisíce provozních hodin. Je proto logické, že mohou čas od času vyžadovat servisní úkony. Doporučujeme alespoň jednou za rok provést tzv. předsezónní servis.

Předsezónní servis doporučujeme provádět alespoň jednou za rok (pozn. někteří výrobci ho podmiňují prodlouženou zárukou). Tento servis zahrnuje zevrubnou kontrolu technologie, vyčištění důležitých částí venkovní jednotky, kontrolu těsnosti, vyčištění filtrů, funkční zkoušku a kontrolu parametrů včetně historických záznamů. Na základě historie provozu tepelného čerpadla a vašich připomínek doladí technik regulaci k optimálnímu nastavení. Toto je důležité zejména po první sezóně. Pokud je vše v pořádku, popřejí vám hezký den a na shledanou za rok. Pokud se vyskytne závažnější problém, domluví si s vámi termín pro dodatečný servis.

Výrobci tepelných čerpadel Alpha Innotec, Mastertherm, Viessmann a LG poskytují předsezónní servis během záruční doby. Pokud vlastníte tepelné čerpadlo Mitsubishi nebo Samsung a máte zájem o tento servis, obraťte se přímo na nás. Doporučujeme, abyste si servisní intervaly v každém případě sami hlídali.

Ceník:

 • Roční předsezónní servis: 3 500,- Kč. Náklady na cestu jsou 10,- Kč/km.
 • Servisní úkon a oprava během záruční doby: zdarma.
 • Servisní úkon a oprava po záruční době: náklady budou spočítány před servisem na základě závažnosti závady. Náklady na cestu jsou 10,- Kč/km.

Kontaktní formulář

  Coolheating, s.r.o. se specializuje na instalace a údržbu tepelných čerpadel, kotlů a klimatizací. Firma sídlí v Praze, ale působí také ve Středočeském, Plzeňském, Karlovarském, Ústeckém a Jihočeském kraji.

  O FIRMĚ

  COOLHEATING, S.R.O.

  RADČINA 491/18, LIBOC, 161 00 PRAHA 6

  TELEFON: +420 603 510 628

  E-MAIL: INFO @ COOLHEATING.CZ

  PROVOZNÍ DOBA: VŠEDNÍ DNY 8:00-18:00, SOBOTY 8:00-12:00