Instalace tepelného čerpadla

Domů – Instalace tepelného čerpadla

Vše začíná návrhem

Návrh správné technologie je základem pro dlouhodobou funkci nového zdroje vytápění. Bohužel se tento aspekt často podceňuje, jak nevědomky ze strany klienta, tak vědomě ze strany obchodního zástupce instalační firmy. Výsledkem je pak nízká efektivita, malá úspora a vyšší pravděpodobnost poruchy tepelného čerpadla.
V COOLHEATING, s.r.o. dáváme návrhu absolutní prioritu a opíráme se zejména o inspekci na místě a výpočet tepelných ztrát domu v kombinaci s modelem ekvitermní křivky. Výsledné hodnoty následně porovnáváme s výkonovými charakteristikami konkrétního tepelného čerpadla. 

Tepelné čerpadla
Další rozhodovací parametry můžou být jednoduchost ovládání, vzdálený přístup, servisní podpora a v neposlední řadě také cena tepelného čerpadla. Zastupujeme pouze nejlepší výrobce tepelných čerpadel, u kterých si vybere náročný zákazník i ti hledající dobrý poměr cena/výkon.

Montáž tepelného čerpadla

Na instalační tým jsou kladené komplexní nároky spojující hydraulické propojení systému, elektrické připojení, chladírenské propojení a nastavení regulace. Proto je potřeba věnovat výběru instalační firmy odpovídající důležitost.
Instalace trvá zpravidla od dvou do čtyř dnů v závislosti na složitosti schématu, stavební připravenosti apod. Zároveň je ideální, pokud konkrétní instalační či vedoucí technik provedl inspekci na místě, a ještě lépe i byl-li vaším obchodním zástupcem.

Tři základní pilíře naší činnosti jsou:

Oficiální předání

Tato poslední fáze zpravidla nastává po několika dnech od zapojení tepelného čerpadla. Jedná se o proces finálního předání nové technologie zákazníkovi. Zároveň je klient do detailů seznámen s ovládáním a servisem tepelného čerpadla.

Tepelná čerpadla, klimatizace, otopné soustavy, fotovoltaika a plynové kotle. 

CoolHeating

© 2024 Copyright CoolHeating.cz