Reference

Domů – Reference

ZADÁNÍ POPTÁVKY ZÁKAZNÍKEM:

Instalace podlahového topení v RD Svatý Mikuláš, cca 120 m2

HODNOCENÍ PRÁCE ZÁKAZNÍKEM:

Všechno v pořádku, rychlé. Vše vysvětlil a zaškolil. Vše funguje.

ZADÁNÍ POPTÁVKY ZÁKAZNÍKEM:

Nákup a montáž, ideálně i konzultace ohledně případné dotace, pro patrový podsklepený RD. Aktuální způsob vytápění je na plynový kotel.

HODNOCENÍ PRÁCE ZÁKAZNÍKEM:

Velmi příjemné a přesto profesionální jednání jak pana Jánského, tak i paní Šplíchalové, která nám pomáhala s žádostí o dotaci . Zajištěno měření tepelných ztrát a teprve na základě toho a debaty o reálných potřebách a dispozicích předloženo hned několik nabídek s vysvětlením rozdílů. Firma s námi zůstávala i v době čekání na dodání čerpadla stále v kontaktu a průběžně nás informovala.Poskytla nám kompletní servis od konzultace v místě instalace, přes poradenství, dodání, výkopové práce, montáž, proškolení a již zmiňované podání žádosti o dotaci. Jsme velmi spokojeni a rádi budeme Coolheating doporučovat dál.

ZADÁNÍ POPTÁVKY ZÁKAZNÍKEM:

Podkrovní Klimatizace

HODNOCENÍ PRÁCE ZÁKAZNÍKEM:

Rád bych vyslovil svou spokojenost s instalací klimatizace do mého podkrovního bytu. Celý proces byl velmi profesionální a efektivní. Montážní tým byl pečlivý, přesný a zkušený. Výsledná kvalita instalace je skvělá a klimatizace funguje bezchybně. Díky této instalaci si nyní mohu vychutnávat příjemnou teplotu i v horkých letních dnech, což je pro mě velkým přínosem. Navíc, celý proces instalace byl dokončenvčas a v souladu s předem stanoveným rozpočtem. Chci také zdůraznit vstřícnost a profesionalitu celého týmu. Komunikace s vámi byla vždy rychlá a přívětivá, což jsem velmi oceňoval. Celkově bych tedy vřele doporučil vaše služby v oblasti instalace klimatizace. Jsem opravdu spokojený s výsledkem a doufám, že budete pokračovat ve své vynikající práci.

ZADÁNÍ POPTÁVKY ZÁKAZNÍKEM:

Instalace TČ Mitsubishi Zubadan 12kW, výměna za elektrokotel, vypracování dotace na TČ

HODNOCENÍ PRÁCE ZÁKAZNÍKEM:

Korektní jednání, individuální přístup, všechno funguje, jak má. Celá rodina je spokojená, vážně díky.

Tepelná čerpadla, klimatizace, otopné soustavy, fotovoltaika a plynové kotle. 

CoolHeating

© 2024 Copyright CoolHeating.cz