Servis

Domů – Servis

Tepelná čerpadla a klimatizace jsou stroje, které v průběhu své životnosti absolvují tisíce provozních hodin. Je proto logické, že mohou čas od času vyžadovat servisní úkony. Doporučujeme alespoň jednou za rok provést tzv. předsezónní servis.

Předsezónní servis doporučujeme provádět alespoň jednou za rok (pozn. někteří výrobci ho podmiňují prodlouženou zárukou). Tento servis zahrnuje zevrubnou kontrolu technologie, vyčištění důležitých částí venkovní jednotky, kontrolu těsnosti, vyčištění filtrů, funkční zkoušku a kontrolu parametrů včetně historických záznamů.

Na základě historie provozu tepelného čerpadla a vašich připomínek doladí technik regulaci k optimálnímu nastavení. Toto je důležité zejména po první sezóně. Pokud je vše v pořádku, popřejí vám hezký den a na shledanou za rok. Pokud se vyskytne závažnější problém, domluví si s vámi termín pro dodatečný servis.

20230427_100135

Výrobci tepelných čerpadel Alpha Innotec, Mastertherm, Viessmann a LG poskytují předsezónní servis během záruční doby. Pokud vlastníte tepelné čerpadlo Mitsubishi nebo Samsung a máte zájem o tento servis, obraťte se přímo na nás. Doporučujeme, abyste si servisní intervaly v každém případě sami hlídali.

Ceník:

Tepelná čerpadla, klimatizace, otopné soustavy, fotovoltaika a plynové kotle. 

CoolHeating

© 2024 Copyright CoolHeating.cz